#1 2012-01-18 13:26:05

POWERADE

Admin

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 99999999
Punktów :   

Poradnik (implanty+nitron) do gry Chrome

Coś o nitronie:
-amunicja 14mm
-pojemnośc magazynka 70
-Obrażenia 90
-zasięg 400m
-może niszczyc wszystkie rodzaje pojazdów

Implanty:
1- Targeting Assistance
2- Eye Scope
3- Adrenaline Procesor
4- Dermal Armor
5- Muscle Improver


Zestawy implantów:
Każdy ma swój gust i technikę dlatego nie będę mówił o moich zestawach implantów ale doradzę które są bardziej przydatne a które mniej.

Krótki dystans (F1) - każdy gracz który chce dobrze sobie radzić na krótkich dystansach powinien obowiązkowo używać implantów (3- Adrenaline Procesor i 4- Dermal Armor) Sprawią one ze będziesz otrzymywał minimalne obrażenia i będziesz szybciej biegał co sprawi że będziesz miał przewagę nad przeciwnikiem. Dla chętnych polecam dorzucenie do tego zestawu implantu (1- Targeting Assistance) który sprawi że będziesz celniejszy. Przydatny może też być implant (5- Muscle Improver) który zwiększy zadawane obrażenia.
Taktyka: Należy unikać strzałów przeciwnika/ kiedy tracisz 1/3 hp używasz healtexu / kiedy przeciwnik sprzeda w ciebie większą serie będziesz spowolniony dlatego skacz i co jakiś czas się czołgaj w takich momentach to może kluczowym manewrem do twojej wygranej / kiedy widzisz ze przeciwnik ucieka, panikuje, jest odwrócony plecami lub przeładowuje to wyłączaj implanty (podczas takich starć liczy się każda sek. zużytej energii) [Należy oszczędzać energii tyle ile się tylko da].

Duży dystans (F2) - na duże i bardzo duże dystanse obowiązkowe do użycia implanty to (1- Targeting Assistance i 2- Eye Scope) które sprawią że będziesz miał (nie mogłem wymyślić innego słowa) "przybliżenie" i lepszą celność. (Dla chętnych) Polecam (5- Muscle Improver) który zmniejszy nasz rozrzut i zwiększy obrażenia. Przydatny może być też (4- Dermal Armor) będziemy wtedy odnosić mniej obrażeń.
Taktyka: Należy strzelać po 1 naboju ewentualnie 2-3 w serii/ nie panikować w razie potrzeby biegać na boki a czas nawet padnąć czołgać się] / staraj się nie zużywać healtexów w takich starciach ( są bardziej potrzebne z bliska) / chować się za obiekty najlepiej tak żebyśmy widzieli cały model naszego przeciwnika a on tylko część (np. głowę).

Średni dystans (F3) - Na średnie dystanse polecam implanty ( 1- Targeting Assistance i 5- Muscle Improver)
Dlaczego właśnie one? : skrzyżowanie tych 2 implantów na średnich dystansach jest zabójcze dla przeciwnika (skuteczne nawet na bliskich dystansach kiedy przeciwnik nas nie widzi a chcemy go zabic bez jego żadnej reakcji)
Taktyka: Należy przymierzyc [PPM] i włączyc implanty wtedy celownik nie dośc ze będzie złączony to będziesz strzelał praktycznie zawsze w środek celownika [nawet full auto!]
PS: Ta kombinacja sprawia także że wyrzucamy o trochę dalej granat

Uciekamy!! (F4) - w momencie kiedy przejmiemy flagę lub mamy mało hp a poziom energii jest dośc wysoki należy użyc implanta nr 3 i 4 dzięki którym będziemy mogli szybko uciec przeciwnikowi. Ten zestaw zużywa mało energii.
Taktyka: Jeśli masz mało hp użyj tego zestawu i uciekaj przed wrogiem w jakieś bezpieczne miejsce po czym wyjdź i go bił w plecy
PS: Przydatne przy uciekaniu przed granatami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nk pl login kody diablo 2 lod rurka foniatryczna magia powietrza zagadka z liczbami